ЗДО №1 "Дзвіночок"
Волинська область, м.Володимир

Правила безпечного перебування у ЗДО №1 "Дзвіночок"

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022  N64/2022  та  з метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану, з 24.02.2022 року ЗДО №1 «Дзвіночок» тимчасово призупинив освітній процес.

20 травня 2022 року відновлено освітній процес у ЗДО №1 «Дзвіночок» під час дії режиму воєнного стану. 

На даний час, можливість відвідувати садок мають право діти військовослужбовців та діти , мати і батько яких працюють.  У групі може перебувати не більше 12 вихованців,  під час сигналу «Тривога» спускаємося в укриття.

 Розроблено алгоритм дій працівників під час сигналу «Тривога», затверджено та відпрацьовано план евакуації в укриття на період воєнного стану, оформлені  інформовані згоди працівників та батьків. Проведено інструктажі з техніки безпеки, цивільного захисту.

                                                   

 

 

 

 

Потурбуймося кожен про себе і всі про кожного!!!

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ  У ЗДО №1 «ДЗВІНОЧОК»

       Відповідно до  постанови головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби » від 25.08.2021 року № 8 та з метою безпечного та здорового перебування всіх учасників освітнього процесу  у ЗДО №1 «Дзвіночок»  суворо дотримуватися даних вимог :

1.ОБОВЯЗКОВО   МАСКУ ОДЯГАТИ :

  •  заходите у приміщення ЗДО №1 «Дзвіночок»,
  •  пересуваєтеся  іншими приміщеннями закладу,
  • спілкуєтеся з колегами.                                                                                  Можна не використовувати засоби індивідуального захисту під час проведення занять у групових осередках.

2.Ранкове приймання дитини та передача після закінчення дня проводить  вихователь групи   за межами будівлі ЗДО №1.

За несприятливих погодних умов -  при вході у приміщення! (батьки – маски обовязково )!

3.Температурний скринінг дітей  та працівників закладу проводять безконтактним термометром при вході(початковий) у заклад .

Якщо температура 37,2 С, ізолювати дитину, повідомити про це медичного працівника та батьків, групове приміщення провітрити поза графіком, провести дезінфекцію поверхонь!!!!!!!!

4.Вологе прибирання з використанням миючих та  дезінфекційних засобів.

5.Регулярне провітрювання приміщень не менше 15 хв. перед відкриттям  та почергове провітрювання кімнат протягом дня за відсутності дітей.

6.Основний захід гігієни рук – миття рук з милом!!!!!! Використання антисептиків – коли відсутній доступ до проточної води з милом.

7.Дезінфектор при вході у приміщення.

8.Централізований збір використаних ЗІЗ.

9.Недоступність для дітей місць з використаними ЗІЗ та  самостійного доступу до дезінфекторів.

10.Утримання від контакту з хворими. Самоізоляція при симптомах респіраторного захворювання .

11.Заборона :м’які іграшки, килими з довгим ворсом, масових заходів за участю батьків (батьківські збори та ін.- дистанційно).

12. Змінне взуття у приміщенні.

13.Збільшення кількості прогулянок і занять просто неба.

Постанови головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби » від 22.09.20 №55 втратила чинність.

Логін: *

Пароль: *