ЗДО №1 "Дзвіночок"
Волинська область, м.Володимир

Освітній процес

 Педагоги нашого закладу у цьому навчальному році взяли участь у дослідженні Європейського центру імені Вергеланда (Норвегія) «Формування демократичних цінностей у дітей старшого дошкільного віку» і уже пройшли перший етап  – онлайн-опитування.

  


  

Освітній процес ЗДО №1 "Дзвіночок"  спрямований на забезпечення оптимальних умов фізичного, інтелектуального, психологічного і соціального становлення особистості здобувачів освіти, опанування ними фндивідуальних варіантів рівня розвитку досягнень, що відповідають потенційним можливостям дітей з урахуванням їхніх пізнавальних інтересів та схильностей.

   Адміністрація закладу, педагогічний колектив працюють над підвищенням престижу ЗДО, йдучи назустріч запитам сімей, громадськості.

Семінар для вихователів за програмою "Афлатот"-

"Соціальна і фінансова освіта для дітей дошкільного віку"

    

 

    

    

    

 


Семінар-практикум

"Особливості патріотичного виховання дошкільнят в сучасних умовах"

З метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення, розширення та уточнення знань педагогів щодо принципів, методів, прийомів і форм роботи з дітьми з  основних напрямів патріотичного виховання дітей дошкільного віку  вихователем-методистом, за участі педагогів закладу, було проведено семінар-практикум "Особливості патріотичного виховання дошкільнят в сучасних умовах".

    

    

    

Логін: *

Пароль: *