ЗДО №1 "Дзвіночок"
Волинська область, м.Володимир

Наше любе літечко

 «З Україною у серці»

З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро вас вітаємо!
Добробуту, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров'я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе.

    

    

    


"Весела забава з Афлотуном"

І знову до "Дзвіночка" завітав веселий, кмітливий дослідник - Афлотун.  Він прилетів із своєю веселою пісенькою і цікавою казкою. А потім ще погрався з дітьми у цікаві ігри.

   


 «Ми завжди будемо дужими – бо із спортом дружимо»

Усім давно відомо, що кращі ліки для хорошого здоров'я - це спорт і дотримання правил гігієни. Наші дошкільнята дуже люблять грати рухливі ігри, змагатись, проводити різні спортивні змагання та есафети. А ще вони знають про те, як треба слідкувати за своїм здоров'ям.Тому до дітей у гості завітав веселий Клоун, який запросив усіх у "Країну чистоти". По дорозі їм зустрічались різні герої: і Зайчик, і Лисичка, і Вовк, і мудра Сова ну і сама Фея Чистоти. Дітям ще раз нагадали про правила гігієни, пограли веселі ігри.

   


Гарного літнього ранку до наших дошкільнят із Космосу "прилетів" веселий Афлотун. Спустився він на хмаринці зі своїми сестричками - Зірочками. Він розповів дітям про свої подорожі і веселі пригоди, які з ним трапилися. За допомогою чарівного Джина ми побували і в Індії, і в Японії, і в Африці. Усі танцювали, грались, веселились, заряджались веселою енергією і позитивом від космічного гостя.

      


Важко знайти в Україні місто, подібне до Володимира. Надзвичайно гарне, казкове, де кожен куточок дихає історією. Дуже хочеться, щоб  наші діти, любили своє місто, свою маленьку Батьківщину. І цьому повинні навчати ми – дорослі.  28 липня – найпрекраснішому місту на землі виповнюється 1034 роки. І саме з нагоди дня народження Володимира у нашому закладі відбулось святкування. Із самого ранку дітей зустрічали хлопчик і дівчинка у костюмах квітки-дзвіночка – символу нашого закладу і дарували кожному кульки. Далі дошкільнят зустрічала наша вихователька, яка пропонувала усім бажаючим нанести аквагрим. До уваги батьків, гостей, дітей було організовано виставку малюнків «Я люблю своє місто», до якого долучились усі бажаючі. А пізніше, розпочалось справжнє дійство з піснями, віршами та іграми. А ще для дітей, на території  садочка   було організовано різні локації. Діти мали можливість відвідати майстер-клас з виготовлення патріотичного сердечка у техніці «паперопластика», міні музей, де були зібрані фото міста сучасного і столітньої давнини. Дошкільнята грали з веселими парашутами, сортували кульки за кольорами, малювали маркерами по плівці. А ще діток чекав цікавий майстер-клас  гри на діатонічних дзвіночках.  Загалом, свято вдалося, усі були задоволені і щасливі. 

      

      

      

      


   Педагоги нашого закладу підготували для дітей  цікаву повчальну козочку - "Христинка Червона Хустинка або як треба поводитись з незнайомцями".

  


   Наші діти - це наше щасливе  майбутнє. І вони заслуговують на те, щоб жити під чистим, мирним небом нашої України. Проте, сьогодні наші дошкільнята переживають не найкращі часи. І для того, аби зняти тривожний стан, заспокоїти, підняти настрій, щоб дати зрозуміти дітям, що у підвалі можна не тільки ховатись під час повітряної тривоги - наша вихователька Кручкевич О.Б. разом із своїми вихованцями підготували чудову театралізовану виставу за казкою "Лисичка і Журавель".

  

  


Свято Купала (Іва́на Купа́ла, Купа́йла) — одне з давніх, дохристиянських, традиційне старослов'янське свято, що після запровадження християнства відзначали вночі перед Івановим днем.Святкували Купала здавна по всій Україні, щоправда з певними відмінностями по регіонах. Відсвяткували його і наші дошкільнята. Розвагу підготувала вихователь закладу Пікарська Лариса Дмитрівна разом зі своїми вихованцями з групи "Калинонька".

  

  

 

    А вода - це справжнє диво!

Як прожити без води?

Знею ми завжди щасливі,

з нею в нас нема біди.

є вода-ростуть рослини:

ліс, сади, рясні поля.

це чудово для людини

і радіє вся Земля.

   Такими віршованими словами розпочалась іще одна розвага для нашої дітвори, яку провела вихователь Чигрин М.О. Діти послухали цікаву казочку про життя Краплинки, провели нескладні експерименти, досліди, малювали водою на  дошках, а потім грались у ігри з водичкою:"Перенеси губкою воду", "Хто більше наловить рибки?", "Попади в ціль"(кулька, наповнена водою), "Вилови сачком предмети", та інші.

    

    

    

  


   23 червня у садок до наших дошкільнят завітали цікаві гості -  працівники Володимир-Волинського районного управління ДСНС, люди, які у будь-яких умовах з почуттям відповідальності виконують свої службові обов'язки по захисту життя, здоров'я людей та суспільного майна від вогню та багатьох інших надзвичайних події. Діти мали можливість побачити пожежну машину, навіть посидіти у ній, приміряти деяке спорядження і загасити уявне полум'я. З дошкільнятами поспілкувались працівники ДСНС, нагадали правила поводження з вогнем, розповіли цікаві історії зі сого професійного життя. А закінчилась зустріч - фотосесією.

    

  


   А сьогодні до малят нашого "Дзвіночка" прийшов  у гості казковий Гном зі своєю казкою.  

     

    

      Кожного року, а саме у літній період,  наші педагоги намагаються усіляко  розважати наших малюків. Придумують для них різні спортивні змагання та ігри, перевтілюються у казкових персонажів та стають справжніми акторами. Отже, намагаємося створити для дітей хороший настрій на усе літо. І першою була казка "Ріпка" на новий лад. Ось деякі  фото моменти для перегляду.

    


 Щороку в перший день літа, 1 червня, в усьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Відзначали його і у нашому закладі. Дітей розважали  Крош і чарівна Міккі. А ще до діток завітав веселий клоун зі своїми фокусами.

  До свята діти старанно готувались: малювали малюнки, вивчали вірші та пісні.

  За сприяння Міжнародного дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ наші дошкільнята мали можливість пограти ігри з кольоровими парашутами, влаштувати свято "Веселої крейди", пограти волейбол,  одягнувши справжню форму. Свято пройшло весело і яскраво. Веселий настрій ще довго панував і у дітей, і у дорослих.

    

    

    

Логін: *

Пароль: *